W trosce o wspólne bezpieczeństwo, spotkania w salonach odbywają się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

Oferta pracy – poszukujemy Architekta

Oferta pracy – poszukujemy Architekta

MULTIKO Architektura Okien poszukuje ambitnego Architekta do zespołu projektowego.

Nasza praca to nasza pasja. Specjalizujemy się w aluminiowej stolarce architektonicznej i wielkoformatowej. Nasza firma tworzy nowoczesne, architektoniczne okna. Kompetencja i jakość doradztwa, zaawansowane technicznie rozwiązania, doświadczenie w skomplikowanych i nowoczesnych projektach z dużymi przeszkleniami, współpraca z Architektami i praca w programach Autocad i Revit to nasze najsilniejsze strony.

Współpracujemy z najlepszymi biurami architektonicznymi w Polsce. Dzięki temu będziesz miał/a możliwość pracy przy bardzo ciekawych, nowoczesnych projektach “szklanych domów” oraz własnego rozwoju. Nauczysz się obsługi skanera 3D oraz poznasz zagadnienia związane z aluminiową stolarką okienną. Będziesz czynnie uczestniczyć w projektowaniu rozwiązań (systemy okienne) do obiektów z całej Polski.

Wymagamy bardzo dobrej znajomości programu:

Autocad

Mile widziana znajomość:

  • Revit

    i/lub

  • Sketchup

Oferujemy pracę w młodym i wesołym zespole ludzi, którzy pasjonują się nowoczesną stolarką okienną.
Gwarantujemy rozwój, szkolenie, bardzo dobre wynagrodzenie i smaczną kawę 🙂

Praca stacjonarna w siedzibie MULTIKO Architektura Okien (Mazańcowice).

Interesuje Cię tematyka okien? Chcesz się rozwijać i być częścią niesamowitych projektów? Lubisz pracę zespołową?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres: maciek@multiko.eu
(Do treści CV proszę załączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”)

MULTIKO Architektura Okien przewaga dzięki doświadczeniu – prawidłowy montaż robi różnicę..

Administratorem Twoich danych osobowych jest Multiko G. Damek, M. Mazgaj z siedzibą w Mazańcowych, Mazańcowice 57 adres e-mail: maciej@multiko.eu. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”