W trosce o wspólne bezpieczeństwo, spotkania w salonach odbywają się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

Jak dostać wycenę od Multiko Architektura Okien?

Jak dostać wycenę od Multiko Architektura Okien?

Przyszedł ten czas, gdy musimy znaleźć firmę, która nam wyceni, wyprodukuje i następnie zamontuje (najlepiej by to jedna firma wykonała wszystkie te czynności) stolarkę okienną do naszego nowo powstającego budynku, np. domu.

Przeważnie schemat jest dość prosty. Znajdujemy w internecie firmę, która oferuje usługi, które nas interesują. W naszym przypadku jest to stolarka okienna. Jeśli mamy szczęście to ktoś z naszego otoczenia poleca nam konkretną firmę, z której usług była zadowolona. Gdy już wybierzemy organizację (albo czasem nawet kilka), która wzbudziła nasze zaufanie, przechodzimy do działania. Zazwyczaj wysyłamy wiadomość z prośbą o wycenę, odczekujemy jeden dzień i zaczynamy się zastanawiać, dlaczego jeszcze nie mamy naszej wyceny?

Skontaktuj się z Multiko Architektura Okien

Chcielibyśmy opisać Państwu nasz schemat działania. Zacznijmy od etapu, gdy zdecydowaliście się skontaktować z nami w celu wykonania wyceny stolarki. Oczywiście w tym momencie należy się z nami skontaktować poprzez wykonanie telefonu lub napisanie e-mail. Gdy postanowicie napisać wiadomość, to jeden z naszych Opiekunów Klienta skontaktuje się z Państwem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail.

Podczas takiej rozmowy ustalane są najważniejsze elementy – miejsce i termin budowy, ilość i rodzaj stolarki, prosimy o przesłanie zestawień (o ile już Państwo tego nie zrobili) i w tym momencie kończy się standardowe procedury, jakie są na rynku.

Szczegóły projektu

Nasza firma nie wykonuje wycen tylko na podstawie przesłanych zestawień. Aby otrzymać ofertę cenową, ustalamy termin spotkania. Każdy potencjalny Klient musi przyjść do jednego z 3 naszych salonów w celu omówienia oferty. Spotkania indywidualne są wymagane, gdyż ilość możliwych rozwiązań jest duża. Do tego dochodzą systemy, które najbardziej będą Pasować do Państwa budowy czy też wybór materiałów, z jakich może zostać wykonana stolarka. Należy pamiętać, iż omawia się również kwestię technik montażowych czy położenie okna w murze. Omówienie jest dość szczegółowe, staramy się dowiedzieć jak najwięcej detali Państwa projektu. Zweryfikować lub odnaleźć punkty, które mogą być niejasne lub problematyczne.

Po omówieniu szczegółów przychodzi czas na stworzenie oferty. Dbamy o to by sporządzana, przez nas, oferta była dokładna. Gdy mamy już dla Państwa propozycję – zazwyczaj zajmuje nam to kilka dni – znów kontaktujemy się w celu umówienie spotkania. Umawiamy spotkanie, na którym będziemy mogli omówić to, co znalazło się w wycenie. Po takim spotkaniu najczęściej już wiemy, czy w projekcie zaszły jakieś zmiany, czy Inwestor chciałby dokonać zmian, czy szukamy alternatywnych rozwiązań. Jeśli w stolarce zachodzą zmiany (z różnych powodów), nasi Opiekunowie Klientów dokonują korekty. Po takiej korekcie ponownie zapraszamy Państwa na spotkanie.

Czasem udaje się wszystko omówić na jednym spotkaniu. W innych przypadkach tych spotkań może być więcej. Dochodzimy do momentu, gdy jesteście zadowoleni z wyceny i podpisujemy umowę.

Pomiary

Po podpisanej umowie ustalamy termin pomiarów. Jeżeli pomiar pokaże nieścisłości między projektem a stanem faktycznym, wprowadzamy korektę oraz aneksujemy umowę. Na samym końcu odbywa się montaż.

System może wydawać się długi. Jednakże z doświadczenia wiemy, iż dzięki spotkaniom z Klientami można rozwiać wiele wątpliwości, porozmawiać o realnych możliwościach, doradzić co będzie u Państwa najlepiej funkcjonować.

Zapraszamy do kontaktu i wpólnych realizacji.

Pozdrawiamy,

Załoga MULTIKO