W trosce o wspólne bezpieczeństwo, spotkania w salonach odbywają się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

Wynajem żurawi do montażu okien

Specyfikacja
  • Udźwig od 0.6 T do 4 T

  • Maksymalny wysięg do 22 m

  • Kąt pracy wysięgnicy od 50 stopni do 180 stopni

  • Obrót 360 stopni

  • Zdolność pokonywania nierówności terenu do 20 stopni

Każda budowa jest inna. Nie tylko lokalizacja ma na to wpływ. Szerokość działki, teren, projekt, ekipa budowlana czy ilość i wielkość montowanych okien – są to jedne z licznych czynników, które wpływają na to, iż każdy plac budowy należy traktować indywidualnie. W naszej ofercie posiadamy mini żurawie Hoeflon.
Żuraw do montażu okien nie tylko przyśpiesza pracę ekipy montującej. Sprawia, iż praca montażystów jest dokładniejsza i bardziej precyzyjna.

Dowiedz się więcej

Zajmujemy się również wynajmem żurawi do montażu okien. Z naszych mini żurawi korzystają firmy dekarskie, budowlane, szklarskie czy indywidualni klienci. Przy każdej zamówionej usłudze gwarantujemy obecność operatora oraz dojazd mini żurawia pod wskazany adres.
Ciężar podnoszenia w mini żurawiach, które znajdują się w naszej ofercie, wynosi od 0,6 do 4 T. Żurawie wyposażone są w transportery samobieżne oraz chwytaki próżniowe. Maksymalny zasięg największego mini żurawia to aż 22 m. Żurawiami można pracować zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku. Jesteśmy także przedstawicielami mini żurawi Hoeflon. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz serwisem.

Zobacz więcej