W trosce o wspólne bezpieczeństwo, spotkania w salonach odbywają się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

nowoczesna STODOŁA

baner Nowoczesna Stodoła

nowoczesna STODOŁA

nowoczesna STODOŁA i MULTIKO Architektura Okien

Zawsze podkreślamy, iż stolarka okienna jest naszą pasją. Są takie portale, które obserwujemy, podziwiamy projekty, czerpiemy inspiracje. Tym bardziej cieszy nas, gdy możemy się pochwalić współpracą właśnie z jednym z takich portali – nowoczesna Stodoła.

Zamysł portalu zrodził się w 2014 roku, a głównym powodem powstania strony były rozważania na temat architektonicznego galimatiasu w polskim krajobrazie. Dzięki postawieniu kilku fundamentalnych pytań i chęci uzyskania na nie odpowiedzi, powstała nowoczesna STODOŁA. Nazwa jest zarejestrowana w Urzędzie Patentowym RP.

Nowoczesne domy z poszanowaniem natury

„nowoczesna STODOŁA zobowiązuje do świadomego podejścia w temacie wyboru technologii budowy, uwzględniając wpływ naszego domu na środowisko.” (cyt. nowoczesna STODOŁA) Środowisko naturalne jest ważne dla nas wszystkich. Wykorzystanie lokalnych zasobów (np. kamień, drewno), współpraca z firmami z danego regionu, recykling, energooszczędność – są to jedne z założeń budowy domów w stylu nowoczesnej STODOŁY.

Portal możliwości

Czy portal udostępnia jedynie zdjęcia domów? Oczywiście nie tylko. Na stronie www.nowoczesnastodola.pl i na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest) oprócz inspiracji (z całego świata) w postaci projektów i wizualizacji domów, znaleźć można także praktyczne informacje dotyczące architektów, którzy tworzą zgodnie z ideą nowoczesnej STODOŁY. Kolejną silną stroną portalu są partnerzy strategiczni. Są to sprawdzone firmy z sektora budowlanego.

Czy duże okna są w stylu nowoczesnej STODOŁY?

MULTIKO Architektura Okien jest Partnerem Strategicznym nowoczesnej STODOŁY! Bardzo się cieszymy, iż nasza stolarka okienna została zauważona i doceniona przez założyciela portalu. Wielkoformatowe, architektoniczne okna bardzo wpisują się w klimat nowoczesnych domów. Trendy w architekturze idą w kierunku dużych przeszkleń, szklanych ścian, dużych okien architektonicznych.

kolaż Multiko i Nowoczesna Stodoła