W trosce o wspólne bezpieczeństwo, spotkania w salonach odbywają się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

Inteligentne rolety zewnętrzne

Inteligentne rolety zewnętrzne

(zdjęcie ze strony www.inteligentne-rolety.pl)

Budując wymarzony dom, warto zainwestować w duże okna. Jest to rozwiązanie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Każdy, kto zna naszą firmę, wie, iż specjalizujemy się w oknach wielkoformatowych. Bardzo często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi osłonięcia dużych przeszkleń. Większość Inwestorów chce mieć ochronę przed zbyt wielkim nagrzewaniem się pomieszczeń, zmniejszeniem dostępu rażących promieni słonecznych, niwelowanie strat energii czy zapewnić ochronę budynku przed nieproszonymi gośćmi. Rozwiązaniem na to są nowoczesne systemy osłony przeciwsłonecznej.

W MULTIKO Architektura Okien oferujemy kompleksowe usługi. Stawiamy na nowoczesne produkty i rozwiązania. Z tego względu współpracujemy z dystrybutorem zewnętrznych rolet premium Bubendorff – INTELIGENTNE ROLETY BUBENDORFF.

INTELIGENTNE ROLETY ZEWNĘTRZNE – FUNKCJONALNOŚĆ POŁĄCZONA Z ESTETYKĄ

Rynek rolet zewnętrznych dynamicznie się rozwija. W sprzedaży oferowane są coraz ciekawsze rozwiązania. Zmiany dotyczą zarówno funkcji, jak i estetyki osłon. Nowoczesne rolety zewnętrzne to innowacyjne rozwiązania. Oprócz tradycyjnej wersji bezinwazyjnej (bez ingerencji w elewację budynku), coraz więcej Inwestorów decyduje się na automatyczne rolety zewnętrzne. Rolety Bubendorff mogą być zaprogramowane zgodnie z oczekiwaniami Inwestorów. Inwestor decyduje o tym, kiedy i o której rolety opadają lub się unoszą. Sterować możemy poprzez użycie pilota, tradycyjną konsolę lub zdanie (aplikacja na telefon, tablet czy komputer). Rolety mogą być zintegrowane z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem.

(zdjęcie ze strony www.inteligentne-rolety.pl)

Mamy możliwość stworzenia w domu automatycznego systemu, który sam reguluje temperaturę oraz nasłonecznienie pomieszczeń. Dzieje się tak, poprzez zastosowanie czujników nasłonecznienia.

ROLETY ZEWNĘTRZNE Z NAPĘDEM SOLARNYM

Napęd solarny oraz hybrydowy daje niezależność i swobodę użytkowania. Rolety z napędem solarnym nie potrzebują tradycyjnego źródła energii. Działają choćby w niepogodny dzień. Nawet podczas zaniku prądu nasze rolety nadal normalnie funkcjonują. Są budynki, w których nie można podpiąć elektrycznych rolet zewnętrznych. W takim przypadku nie musimy rezygnować z rolet klasy premium – rolety z napędem solarnym będą idealnym rozwiązaniem. Oprócz swobody użytkowania jest to także ekologiczne rozwiązanie.

(zdjęcie ze strony www.inteligentne-rolety.pl)

BEZPIECZEŃSTWO – MODUŁ ANTYWŁAMANIOWY

Bardzo dużym atutem rolet zewnętrznych jest obniżenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji. Dobrej jakości rolety cechują się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. W lecie pomagają by budynek się nie przegrzewał, zimą ogranicza straty ciepła.

Bezpieczeństwo domowników jest bardzo ważne! Każdy model rolety Bubendorff wyposażony jest w nowoczesną blokadę antywłamaniową.

(zdjęcie ze strony www.inteligentne-rolety.pl)

OGRÓD ZIMOWY A ROLETY ZEWNĘTRZNE

Ogród zimowy – marzenie wielu Inwestorów. Wiele osób zastanawia się jak takie pomieszczenia ochronić przed opadami atmosferycznymi (np. gradem), włamaniem, a także jak je wyciszyć i utrzymać odpowiednią temperaturę (latem by się nie przegrzewało, zimą by temperatura za bardzo nie spadała). Rozwiązaniem są poziome rolety zewnętrzne.

(zdjęcie ze strony www.inteligentne-rolety.pl)

Warto inwestować w odpowiednie okna. Prawidłowy montaż jest ich najważniejszą częścią! MULTIKO Architektura Okien – zawsze montujemy stolarkę okienną zgodnie z zasadami Prawidłowego Montażu, na naszą usługę dajemy aż 10 – letnią gwarancję! Gdy spełnimy marzenia o pięknych, nowoczesnych oknach warto zamontować dobrej jakości rolety zewnętrznej (polecamy markę BUBENDORFF).

MULTIKO Architektura Okien przewaga dzięki doświadczeniu – prawidłowy montaż robi różnicę..